+420 518 384 527

náměstí Svobody 318
696 81 Bzenec

info@sosbzenec.cz

Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech...

Regionální kolo YPEF – Lesy města Brna, areál U mravence Lesíka – Brno - Řečkovice 21. 9. 2020

Z důvodu opatření, souvisejících s Covidem 19 se letošní regionální kolo mezinárodní soutěže v lesnických znalostech a dovednostech YPEF (Young People in European Forests) konalo v pozměněné podobě. Původní vítězné družstvo se nemohlo zúčastnit, proto místo něj jeli náhradníci. Také prostory konání byly ze stejných důvodů jiné  - venkovní – v kulturním a společenském vzdělávacím centru Lesů města Brna.

Za účasti 8 družstev, ve dvou věkových kategoriích, obsadilo družstvo naší školy, ve složení Michal Dvořák, Tomáš Koráb a Karel Pelikán ve své kategorii pěkné 2. místo. Gratulujeme!

 

Ing. Stanislav Bimka

školní koordinátor YPEF

 


Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF Mezinárodní soutěž v lesnických znalostech a dovednostech YPEF