+420 518 384 527

náměstí Svobody 318
696 81 Bzenec

info@sosbzenec.cz

Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí

Dne 16. 4. 2019 se  konal Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera v lázeňském městě Piešťanech. Naši školu v soutěži Junior Chocolatier reprezentovaly žákyně Tereza a Adéla pod vedením Mgr. Miloslavy Uherkové. Jejich úkolem bylo vyrobit v limitu 90 minut jeden druh pralinek s vlastní náplní a ručně dekorovanou tabulku čokolády. Nejsložitějším úkolem byla temperace čokolády, která vyžaduje nejen zručnost ale i odborné znalosti.

Ve velké konkurenci na této mezinárodní soutěži žákyně obstály a obhájily loňské vítězství. Adéla vyrobila pralinku s malinovou náplní a svou tabulku ozdobila malbou. Získala první místo a titul Junior Chocolatier 2019. Tereza vyrobila oříškovou pralinku, při výrobě tabulky zvolila řezbářskou techniku a umístila se hned za ní na druhém místě. Obě žákyně předvedly precizní pódiové vystoupení a komisi předložily dokonalé výrobky k hodnocení.
Všem blahopřejeme!

 


Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí Bzenecké pralinky oslnily v zahraničí