+420 518 384 527

náměstí Svobody 318
696 81 Bzenec

info@sosbzenec.cz

Ekologové na Fakultě logistiky a krizového řízení v...

Dne 19. 12. 2017 navštívili žáci třetího a čtvrtého ročníku oboru Ekologie a životní prostředí jednu z fakult Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, a to Fakultu logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti.

Naši žáci se zde seznámili s možnostmi studia na této vysoké škole. Fakulta logistiky a krizového řízení jim nabízí moderní studijní obory vhodně navazující na jejich středoškolské vzdělání. Zejména se jedná o bakalářský studijní obor Řízení environmentálních rizik.

Žáci v rámci exkurze navštívili několik odborných učeben a také nové chemické laboratoře. Pedagogové fakulty jim předvedli ukázku práce s několika počítačovými programy např. se simulátorem povodní POSIM, geografickým informačním systémem ArcGIS nebo programem pro modelování logistických a dopravních situací PTV Vissim Trafic Software.

Student navazujícího magisterského studia Kamil Blažek našim žákům sdělil výhody studia v Uherském Hradišti (vše potřebné přímo v areálu fakulty nebo v těsné blízkosti, možnosti zahraničních stáží a zapojení se do chodu fakulty, stipendia, sportovní a kulturní vyžití) a ukázal jim, jak se bydlí na vysokoškolských kolejích.

Příjemným zakončením exkurze byl chutný oběd v místní menze.

Za organizaci exkurze děkujeme a těšíme se na další spolupráci s našimi partnery z Fakulty logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti.

 

Ing. Tomáš Přikryl

garant oboru EŽP

Více fotografií najdete ve fotogalerii: [zde...]