+420 518 384 527

náměstí Svobody 318
696 81 Bzenec

info@sosbzenec.cz

Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera

Ve dnech 10. - 11. 4. 2017 proběhla soutěž o pohár Ľudovíta Wintera. Soutěž pořádala Hotelová akademie  Ľudovíta Wintera. Soutěžilo se v baristice, sommelierství a čokolatierství.V baristice náši školu reprezentovali žáci KČ 2.A Tomáš Coufal a Lukáš Matejkovič. Náplní práce bylo seřízení mlýnku na kávu, příprava kávy espresso, capuccino a fantazijní kávy.

Tomáš se umístil na 9. místě, Lukáš obsadil pěkné 12. místo ze 47 účastníků. Tito dva žáci naši školu reprezentovali taky jako mladí sommeliéři.

V disciplíně čokolatiér soutěžila žákyně zkráceného studia oboru Cukrář, Barbora Petrová. Barbora získala stříbrnou medaili.

Žákům gratulujeme k pěknému úspěchu.

 


Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera Soutěž o pohár Ľudovíta Wintera