+420 518 384 527

náměstí Svobody 318
696 81 Bzenec

info@sosbzenec.cz

Čokoládová premiéra v Piešťanech

Dne 11. 4. 2017 se konal Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera v lázeňském městě Piešťanech.

Naši školu v soutěži Junior Chocolatier reprezentovala žákyně druhého ročníku Barbora Petrová pod vedením Bc. Miloslavy Uherkové. Byl to nelehký úkol a čas na nácvik byl velmi krátký. Barbora ale přistupovala ke své práci velmi zodpovědně.

Jejím úkolem bylo vytvořit čokoládové bonbony a tabulku čokolády, vše umělecky vydekorované v moderním trendu, v časovém limitu 90 minut. Čokoládu si musel každý soutěžící vytemperovat sám, což není jednoduché.

Naší soutěžící se to ale povedlo. Získala krásné druhé místo. Předvedla precizní pódiové vystoupení a komisi dala dokonalé výrobky k hodnocení.

Spolupráce naší školy s Hotelovou akadémiou Ľudovíta Wintera je dlouhodobá. Soutěž byla precizně připravená a těšíme se na další ročníky.

 


Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech Čokoládová premiéra v Piešťanech